02.11.2018

Informacje

   Hej kochani!
Jest kilka spraw które chciałabym omówić. Przede wszystkim moja nieobecność. Jestem osobą, która raz ma wenę a raz nie, widzę też, że nie tylko ja mam z tym problem, więc chyba jednak nie jestem jedyna. Post tematyczny na pewno się pojawi, tylko jeszcze nie wiem kiedy. Wiem jednak, że gdy najdzie mnie wena, zrobię go w dwa dni i będzie po sprawie.

Aktualnie trochę odcięłam się od świata graficznego. Chodzę na zajęcia z rysunku i piszę moje opowiadania, na których się skupiłam i mam naprawdę dużą wenę.

Założyłam fanpage'a, byście mieli ze mną kontakt i byli ze wszystkim na bieżąco, więc zapraszam do lajkowania. Link jest obok, więc nie ciężko go zauważyć :) Mam nadzieję, że polakujecie i mimo wszystko będziecie ze mną, w sumie to bardzo ważne dla mnie. 

To chyba byłoby tyle, nie zniknęłam stąd na zawsze, po prostu nie mam weny.

Trzymajcie się cieplutko xx

6 komentarzy:

 1. Aj smutno! Aby wena wróciła szybko! Ja czekam na post tematyczny z supernatural!
  Mam nadzieję, że pochwalisz się również rysunkami, uwielbiam podziwiać prace innych zwłaszcza,że sama nie potrafię rysować!
  Pozdrawiam ;*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście ^^ Rysunkami będę się chwalić na moim fanpage'u na fb i na instagramie :) (nazywam się tak samo)

   Usuń
 2. Doskonale rozumiem. u mnie jest bardzo podobnie. Tyle razy brałam się za photoshop, ale w ogóle mi nie wychodzi. Nie jestem zadowolona z efektów swoich prac. Bardzo pochłania mnie rok szkolny i nie mam zbytnio czasu, a wena nie pomaga mi w tym wszystkim. Trzymam mocno kciuki aby Twoje pomysły wróciły <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Łączę się w bólu. Ciężko jest napierdzielac dużo prac w photoshopie, kiedy ma się szkołę/ pracę i jeszcze się chce mieć życie towarzyskie. Ja teraz nawet jak zrobię jedną dobrą pracę, to mam wyrzuty sumienia, że nie zrobiłam w tym czasie jeszcze 4, by notka na blogu jakoś wyglądała. No cóż. Takie zycie. :3
  Ale wiekszosc z nas ma teraz zastój, więc się nie martw. Żyj pełnią życia. Grafika nigdzie nie ucieka. ;)
  Pozdrawiam i życzę powrotu weny <3

  OdpowiedzUsuń

Theme by Hanchesteria